=
Skontaktuj się z nami: tel. 606 305 263
Monitoring CCTV telewizja przemysłowa - Częstochowa Usługi elektryczne i teletechniczne - Częstochowa

Monitoring CCTV telewizja przemysłowa - Częstochowa

monitoring wizyjny cctv, IP - CzęstochowaTelewizja przemysłowa - usługi monitoringu wizyjnego CCTV w CzęstochowieMonitoring wizyjny CCTV(telewizja dozorowa lub przemysłowa) to jedna z form elektronicznych systemów zabezpieczeń, która w obecnych czasach stała się standardem ochrony mienia, obiektów i ludzi. Pozwala na szczegółowe monitorowanie rzeczywistości prawie w każdych warunkach i praktycznie 24 godziny na dobę co powoduje, że nie umknie nam żadne zdarzenie, które może zaważyć o naszym bezpieczeństwie lub naszych bliskich a także pomoże rozwikłać nietypowe zachowanie, zapobiec kradzieży, poinformuje nas o nieproszonym gościu czy zarejestruje obraz podczas naszej nieobecności. Jeżeli taki system zintegrujemy z systemem alarmowym to w znacznym stopniu podniesie to skuteczność elektronicznych zabezpieczeń.

Dzięki monitoringowi wizyjnemu umożliwiamy śledzenie najbliższej okolicy, obiektów, przejść oraz ważnych i kluczowych pomieszczeń. Ponadto monitorowanie procesów technologicznych oraz stanowisk pracy znacząco wpływa na zmniejszenie nieszczęśliwych wypadków w przedsiębiorstwach oraz działa motywująco na personel. Telewizja przemysłowato podstawowy system bezpieczeństwa dla osób prowadzących firmę dzięki któremu mamy możliwość podglądu materiału bieżącego lub nagranego, co pozwala na wgląd nawet kilka tygodni wstecz.Postęp elektroniczny jest błyskawiczny, elektronika pojawia się w każdym etapie naszego życia co za tym idzie chcemy żeby nam służyła. Co to jest telewizja dozorowa ? Jest to nic innego jak system kamer rejestrujący obraz z dowolnie wybranej przez nas przestrzeni. Dzięki systemowi wizyjnemu możemy obserwować co się dzieje w danym miejscu będąc na drugim końcu świata. Daje to ogromne możliwości, właścicielom firm pozwala czuwać nad funkcjonowaniem firmy będąc na wyjeździe służbowym. Również dla osób prywatnych jest użyteczny pozwala zabezpieczyć nasze domy przed włamaniami czy innymi nie pożądanymi działaniami. Ale czy naprawdę jest to nam niezbędne? czy cena jaką musimy zapłacić za system telewizji dozorowej nam się zwróci? Trzeba to rozpatrzyć dla dwóch przypadków. Dla właściciela firmy jest to niezbędne i koszt od 3 tysięcy do nawet 15 tysięcy się zwróci ponieważ uchroni przedsiębiorców przed ewentualnymi stratami spowodowanymi błędami pracowników lub włamaniami. System telewizji dozorowej dla osoby prywatnej jest potrzebny gdy posiadamy w domu spory majątek który musimy jakoś zabezpieczyć przed kradzieżą lub jeżeli chcemy mieć podgląd zdalny z racji częstego pobytu poza miejscem zamieszkania.Nasza firma wykonuje usługi w zakresie kompleksowych prac instalatorskich w zakresie instalacji TV dozorowej dla firm, szkół, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób prywatnych.

Działamy na terenie Częstochowy oraz okolicznych gmin takich jak Poczesna, Mykanów, Kłomnice, Blachownia, Wrzosowa, Olsztyn, Żytno. Specjalizujemy się w instalowaniu i montażu systemów monitoringu analogowego, wysokorozdzielczego IP, HD-CVI, AHD, projektowaniu ich, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych.

W monitoringu wizyjnym zależy nam przede wszystkim na jakości nagrania, na dostrzeżeniu jak największej ilości szczegółów w zarejestrowanym obrazie.

Aktualnie rozróżniamy kilka standardów monitoringu wizyjnego:Monitoring analogowy (kamery analogowe)Standard PAL (standard nadawania koloru w sygnale telewizyjnym, używany w telewizji kolorowej) jest system analogowym nagrywającym obraz w maksymalnej rozdzielczości (960x576)- 960H czyli WD1. Jakość nagrywanego obrazu jest lepsza w zależności od ilości linii poziomych - za pomocą których określa się jakość kamer. Elementy systemu monitoringu analogowego łączymy na dwa sposoby: przy użyciu przewodu koncentrycznego (współosiowego), lub za pomocą przewodu teleinformatycznego (skrętki komputerowej) wykorzystując transformatory wideo. Jeżeli nie potrzebujemy wysokiej jakości, a zależy nam na poglądowym obrazie z kamer, to taki system spełni swoje zadanie.Monitoring IP (kamery cyfrowe)Użytkownicy, którzy mają duże wymagania decydują się na cyfrową technologię transmisji danych IP. W tym rozwiązaniu można znaleźć kamery nawet o rozdzielczości 12 Mpx, producenci prześcigają się w uzyskaniu sprzętu o jak największych parametrach. Elementy składowe IP łączy się za pomocą przewodu teleinformatycznego (skrętka komputerowa). Technologia ta będzie sprawdzać się jeżeli zależy nam na wysokiej jakości obrazu, możliwości dostępu online do każdego urządzenia z osobna, a także zaawansowanej funkcjonalności.Monitoring analogowy HD-CVIRozdzielczość HD i FULL HD możemy także uzyskać dzięki technologii HD-CVI, wykorzystując przy tym przewód koncentryczny taki sam jak w monitoringu analogowym. Dla wszystkich, którzy chcą zmodernizować swój system monitoringu wizyjnego jest to idealne rozwiązanie ponieważ nie muszą wymieniać okablowania i nie ponoszą dodatkowych kosztów oraz nie ma konieczności niszczenia wykończonych wnętrz budynku.Monitoring AHDTen rodzaj monitoringu jest innowacyjnym rozwiązaniem, który umożliwia transmisję sygnału wideo wysokiej rozdzielczości przy użyciu przewodu koncentrycznego na odległość do 500m. System ten stosuje się w miejscach, które wymagają modernizacji, zachowując dotychczasowe okablowanie (przewód koncentryczny). System AHD dedykowany jest tym, którzy potrzebują wysokiej jakości obrazu wykorzystując okablowanie z systemu analogowego, dostępu online oraz zaawansowanej funkcjonalności.Przykładowy zestaw do monitoringu obiektów przedstawia schemat umieszczony poniżej.zestaw monitoringu na 16 kamerRejestratory oraz kamery, które polecamy w naszej ofercie nie wymagają stałego adresu IP do obsługi przez Internet – posiadają one możliwość pracy w „chmurze” czyli serwera za pośrednictwem którego można uzyskać dostęp zdalny nie posiadając stałego adresu IP oraz unikając skomplikowanej konfiguracji. Bez problemu pracują u operatorów, którzy oferują zmienne IP. Dodatkowo posiadamy w ofercie modemy mobilne dedykowane do rejestratorów– dzięki czemu możemy mieć dostęp do rejestratora bez konieczności podłączania stałego złącza internetowego np. na działkach, w domkach letniskowych itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu jaki proponujemy wykonując różnego typu instalacje telewizji przemysłowej CCTV. Szanujemy każdego naszego klienta i dlatego też przygotowaliśmy szereg promocji, z których mogą Państwo skorzystać już teraz. W naszym nowym sklepie internetowym oferujemy atrakcyjne upusty i zniżki na sprzęt do montażu systemów monitoringu wizyjnego CCTV, firmy K2-tech oraz wielu innych uznanych i cenionych producentów krajowych i zagranicznych.


Promocje dotyczą stałych oraz nowych klientów naszej firmy.

W razie pytań proszę dzwonić, tel. 606305263.MonitoringMonitoring IPMonitoring HDMonitoring HD-CVIMonitoring AHDMonitoring sklepuZabezpieczenie sklepuSklepCCTVOchrona sklepuMonitoring firmyKamery w magazynieKamery boisko szkolneMonitoring osiedlaKamery osiedleMonitoring domuMonitoring placu zabaw