=
Skontaktuj się z nami: tel. 606 305 263
Alarmy i systemy alarmowe Satel - Częstochowa Usługi elektryczne i teletechniczne - Częstochowa

Alarmy i systemy alarmowe Satel - Częstochowa

alarmy - Częstochowa

Instalacja i montaż systemów alarmowych domowych

Nasza firma w trosce o Państwa bezpieczeństwo projektuje, instaluje, konserwuje oraz serwisuje elektroniczne systemy zabezpieczeń w postaci Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) popularnie zwanych systemami alarmowymi.
W obiektach gdzie można rozprowadzić bez problemu okablowanie montujemy systemy alarmowe przewodowe, natomiast tam gdzie jest to utrudnione albo niemożliwe wykonujemy systemy bezprzewodowe lub mieszane.
Zabezpieczamy zarówno wnętrza obiektów jak i teren wokół niego. Instalacja alarmowa staje się standardowym elementem nowych obiektów zapewniając spokój i bezpieczeństwo osobom przebywającym w obiekcie lub gdy jesteśmy poza nim.
Systemy wyposażamy w dodatkowe elementy bezpieczeństwa takie jak czujniki dymu, gazu, gazu usypiającego, czadu, zalania wodą, stłuczeniowe, przyciski napadowe (pozwalające odstraszyć podejrzane osoby), co pozwala nam na spokojny sen i odpoczynek. System w sytuacji wykrycia zagrożenia alarmuje i powiadamia osoby wskazane przez właściciela.

W przypadkach, gdy przebywamy na piętrze możemy na noc zabezpieczyć parter i piwnice, przez co możemy nie bać się, że ktoś w czasie naszego snu wejdzie do domu (strefy nocne i dzienne). Dodatkowo system możemy rozbudować o ochronę obwodową zabezpieczając okna, drzwi pozwalając nam na spokojne przebywanie w obiekcie mimo uzbrojonego systemu. W takim przypadku czujniki ruchu nie są aktywne i możemy się poruszać. Natomiast wejście złodzieja oknem spowoduje włączenie systemu.
Jeśli tylko ktoś naruszy nasz teren prywatny system alarmowy natychmiast powiadomi o tym i wystraszy intruza.Instalacje alarmowe są nieodłącznym towarzyszem właścicieli sklepów. Nie ma to znaczenia jak duży jest to sklep, czy to mały sklep osiedlowy czy wielkopowierzchniowy supermarket. Jedno i drugie wymaga elektronicznego nadzoru. Towar, który znajduje się w sklepie jest wielką pokusą dla wszelkiego rodzaju złodziei, którzy mogą poszukiwać łatwego łupu. Oczywiście nie każdy sklep jest równie atrakcyjny dla rabusia, ale trzeba pamiętać, że złodzieje szukają nie tylko pieniędzy ale również towaru. Są również tacy co kradną z nudów lub pod wpływem narkotyków lub alkoholu. Wówczas ich wybory są nie do końca racjonalne. Znane są przypadki włamań tylko po butelkę wina czy paczkę papierosów, w kronikach policyjnych co chwilę można przeczytać o takich zdarzeniach. Instalowanie alarmów w sklepach jest więc koniecznością. Pozwala właśnie uniknąć sytuacji, które opisałem powyżej. Sam fakt posiadania instalacji alarmowej jest skutecznym straszakiem i pozwala chronić biznes, zainstalowane alarmy więc rzadko kiedy muszą się odzywać.

W dzisiejszych czasach coraz więcej rodzin decyduje się na budowę domków jednorodzinnych. Niewątpliwie jest to korzystniejsze rozwiązanie niż kupno mieszkania. Właściciele wolno stojących posiadłości mogą cieszyć się większą swobodą, mają do dyspozycji taras, ogród, i podwórko.

Wydaje się, że mieszkanie w domku ma same korzyści, ale czy na pewno? Jak zawsze pojawiają się i ciemne strony każdej inwestycji. Posiadłość prywatna w większym stopniu jest narażona na kradzieże i włamania. Oczywiście z tym problemem łatwo można sobie poradzić dzięki profesjonalnym systemom zabezpieczeń.

Kiedy zakładać system alarmowy?

Najlepiej zdecydować się na nie jeszcze w trakcie budowy, bo wtedy alarm będzie tańszy i umieszczony tak, aby był właściwie niezauważalny. W tym przypadku można założyć zabezpieczenie, gdy zostały wstawione wszystkie okna i drzwi. Ściany nie powinny być jeszcze gotowe do użytku, gdyż pod tynkiem umieszczane są przewody.

Systemy alarmowe można też założyć po zakończeniu całej budowy lub już po wprowadzeniu się. Absolutnie nie wiąże się to wtedy z niszczeniem nowych ścian w celu jego zamontowania, gdyż istnieje drugi typ zabezpieczenia – alarm bezprzewodowy.

Jego cena jest wyższa od poprzedniego, ale nie wymaga on prowadzenia przewodów pod tynkiem. W tym przypadku stosuje się je tylko w celu połączenia centrali, manipulatora i ekspandera. Alarm dobrze spełnia swoją funkcję dzięki działaniu baterii. Czujki współpracują z centralą dzięki falom radiowym co sprawia, że systemy zabezpieczeń idealnie funkcjonują nawet w ogromnych posiadłościach.

Zastosowanie systemów alarmowych

Alarm nie tylko chroni rodzinę przed włamaniem, ale też daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Spełnia też takie funkcje, o których domownicy przeważnie nie myślą bądź nie zdają sobie sprawy z jego możliwości. Systemy zabezpieczeń posiadają czujki gazu, które potrafią rozpoznać ulatniający się gaz.

Można je umieścić wszędzie tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo wydobycia się gazu, czyli przeważnie w kuchni i łazience. Dom można też wyposażyć w czujki zalania wodą, które pozwolą na uniknięcie nieprzewidzianych sytuacji. W dzisiejszych czasach systemy alarmowe są bardzo dobrej jakości, ale mimo to zawsze należy zastanowić się przed ich zakupem po to, aby wybrać ten najlepszy.W naszej działalnści wykonujemy także usługi stałej, okresowej oraz dorywczej obsługi systemów zarówno w formie konserwacji jak i serwisu. W ramach konserwacji zajmujemy się między innymi:

  • sprawdzeniem poprawności działania całego systemu
  • korektą ustawień systemu
  • zmianą parametrów technicznych centrali oraz osprzętu
  • aktualizacją oprogramowania centrali
  • odczytem zdarzeń z centrali alarmowej
  • wykonaniem testu komunikacji lub łączności w przypadku określonej formy monitoringu

W przypadku wystąpienia awarii lub innego problemu zapewniamy przyjazd w ciągu 24godzin i rozpoczecie prac w celu usunięcia niedogodności. Konserwacja może być wykonywana w trybach: comiesięcznie, kwartalnie, 2 razy do roku lub raz w roku.

Nasza firma współpracuje z Firmą Solid, liderem w branży Ochrony Osób i Mienia. Udzielamy informacji zainteresowanym podmiotom o zakresie usług oferowanych przez Solid, pomagamy w kontakcie z pracownikiem oraz zawieraniu ewentualnej umowy na świadczenie usług w zakresie:

  • monitoringu systemu alarmowego z interwencją
  • monitoringu wizyjnego (połączenie systemu alarmowego oraz telewizji przemysłowej CCTV w jeden system) z interwencją
  • monitoringu pojazdu GPS
  • ochrony fizycznej długoterminowej

W sytuacji zagrożenia na miejsce zdarzenia wysyłana jest grupa interwencyjna. Patrol interweniując posiada dobre rozeznanie w sytuacji na obiekcie.

Dla każdej firmy odpowiednio wykwalifikowana kadra to solidna baza i pewność, że każde zlecenie zostanie należycie i solidnie wykonane. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z firmą Satel, niekwestionowanym liderem w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń w szczególności systemów alarmowych. W ramach projektu „eduSatel” podnosimy kwalifikacje oraz pogłębiamy wiedzę zzakresu zaawansowanych rozwiązań inteligentnych systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz monitoringu.

Ponadto doradzamy jaki sprzęt wybrać i gdzie go zamontować tak aby jak najlepiej spełniał swoje funkcje. Powyższe pozwala sądzić, że nasza oferta zostanie przez Państwa życzliwie przyjęta.systemy alarmowe - CzęstochowaZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu jaki proponujemy wykonując różnego typu instalacje i systemy elektronicznych zabezpieczeń . Szanujemy każdego naszego klienta i dlatego też przygotowaliśmy szereg promocji, z których mogą Państwo skorzystać już teraz. W naszym nowym sklepie internetowym oferujemy atrakcyjne upusty i zniżki na sprzęt do montażu systemów alarmowych rodzimej firmy SATEL, oraz wielu innych produktów znanych i cenionych producentów.


Promocje dotyczą stałych oraz nowych klientów naszej firmy.

W razie pytań proszę dzwonić, tel. 606305263.SATEL, DSC, SIEMENS, PARADOX, ROPAM, BOSCH, EUROPOWER, ALARMTECH, VIDICON, ELEMES, BITNER, PULSAR, GORKE, ROGER, JABLOTRON

AlarmySystem alarmowyAlarm do domuAlarmy bezprzewodoweAlarmy CzęstochowaSystemy Alarmowe CzęstochowaPowiadomienie do alarmuAlarmowe systemySklep alarmy CzęstochowaInstalacje alarmoweAlarmy MykanówAlarmy KłomniceAlarmy PoczesnaAlarmy WrzosowaAlarmy OlsztynAlarmy ŻytnoAlarmy Mstów