=
Skontaktuj się z nami: tel. 606 305 263
System alarmowy i jego elementy - Częstochowa Usługi elektryczne i teletechniczne - Częstochowa

System alarmowy i jego elementy - Częstochowa

SYSTEMY ALARMOWE

Nowoczesne systemy alarmowe mają na celu nie tylko skuteczne powiadomienie o próbie włamania lub napadu. Inteligentne systemy alarmowe pozwalają realizować dodatkowe funkcje w życiu codziennym takie jak sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją czy roletami. Systemy te stanowią najbardziej skuteczne rozwiązanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszemu mieniu, przede wszystkim jednak nam samym oraz naszym najbliższym. Systemy sygnalizacji włamania i napadu nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo domu, firmy, magazynu, garażu itp. Dobrze dobrany, nowoczesny i funkcjonalny system alarmowy to pewność, wygoda i bezpieczeństwo.

centrala alarmowa w obudowie

W skład systemu alarmowego wchodzi wiele elementów, które decydują o jego skuteczności oraz funkcjonalności. Podstawowym elementem są centrale alarmowe, które analizują sygnały z wszelkiego rodzaju czujników i decydują o formie zaistniałego alarmu, włączenia zewnętrznych sygnalizatorów akustyczno optycznych, wysłania komunikatu słownego lub SMS do jego użytkownika czy powiadomieniu o alarmie odpowiednich służb. Elementy detekcyjne są tak zaprojektowane aby chronić obiekt już od jego zewnętrznych granic, poprzez jego obręb czyli elewację i okna, aż po jego wnętrze. Dobór urządzeń w systemie alarmowym jest elastyczny, poziom ochrony uzależniony jest w dużej mierze od potrzeb i wymagań użytkownika, a pełna gama produktów składających się na system alarmowy jest w stanie zapewnić komfort i bezpieczeństwo wszystkim, którzy zdecydują się na jego zainstalowanie.
Służymy również pomocą w zakresie doboru urządzeń odpowiednich dla Państwa potrzeb, wstępnego przygotowania projektu instalacji oraz dokonania kalkulacji cenowej.