=
Skontaktuj się z nami: tel. 606 305 263
Cyfrowa Telewizja Naziemna - Częstochowa Usługi elektryczne i teletechniczne - Częstochowa

Cyfrowa Telewizja Naziemna

Data:18:15, 16.04.2012r.

Co to jest DVB-T?
DVB-T to standard telewizji cyfrowej DVB nadawanej z nadajników naziemnych. W Polsce do 2013 roku zastąpi całkowicie telewizję analogową czyli taką jaką możemy odbierać teraz za pomocą zwykłej anteny i telewizora.
Jakie są korzyści z DVB-T?
- Większa liczba kanałów
- Zdecydowanie lepsza jakość obrazu i dźwięku
- Dodatkowe funkcje

EPG - to elektoroniczny przewodnik po programach dzięki któremu na ekranie widzimy program telewizyjny wszystkich kanałów jakie możemy odbierać - kupowanie papierowego programu nie jest już niezbędne.

PVR - Posiadając odpowiedni tuner możemy również nagrywać (z możliwością zaprogramowania) programy telewizyjne, oraz zatrzymać na chwilę program, który jest nadawany.

VoD - telewizja cyfrowa daje również możliwosć skorzystania z usługi "Video na życzenie" czyli wirtualnej wypożyczalni filmów i programów. Możemy w każdej chwili wybrać film za pomocą pilota i obejrzeć go kiedy będziemy chcieli - tak jak film na płycie DVD (w Polsce ta usługa nie jest jeszcze dostępna).

TV naziemna cyfrowa, anteny Częstochowa

Nasza firma oferuje państwu usługę wykonania instalacji antenowej przystosowanej do odbioru kanałów cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.

Dostarczamy anteny, maszty, uchwyty, tunery DVB-T (STB) oraz moduły CI (MPEG-4) do telewizorów starszego typu wyposażonych w tunery DVB-T z kodowaniem MPEG-2. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.